Nebezpečný úkol se stal nelítostnou pomstou...

Původní název: Raw Deal / Triple Identity

Žánr: Akční thriller - Stopáž: 97 min - Rok výroby: 1986

Scénář: Gary DeVore, Sergio Donati, Norman Wexler - Režie: John Irvin

Osoby a obsazení:

Arnold Schwarzenegger
Kathryn Harrold
Sam Wanamaker
Darren McGavin
Robert Davi
Paul Shenar
Blanche Baker
Joe Regalbuto

Arnold Schwarzenegger (Mark Kaminski)

Darren McGavin (Harry Shannon)

Mordecai Lawner (Marcellino)

Sam Wanamaker (Patrovita)

Kathryn Harrold (Monika)

Joe Regalbuto (Baxter)

Louise Robey (Robey)

Steven Hill (Lamanski)

Blanche Baker (Amy)

Paul Shenar (Rocca)

Robert Davi (Max)

Ed Lanter (Baker)


Policista Mark Kaminski (Arnold Schwarzenegger) byl přeložen na ospalé maloměsto. Od té doby se manželka Amy dala na pití. Když ho bývalý nadřízený požádá, aby se vetřel do mafiánské organizace a tak odhalil úplatkářské policejní úředníky, Kaminski okamžitě souhlasí. Poté, co nanejvýš působivě předstírá svou smrt, odejde pod falešným jménem do Chicaga, maže si vlasy pomádou po kilech, ukazuje se pouze ve vybraném oblečení a oddává se velmi rušnému nočnímu životu. Aby na sebe upozornil mafiánského bosse Patrovitu a získal jeho důvěru, rozmlátí hernu jeho soka a jeho přítelkyni navíc uzme z uší náušnice. Patrovita je však i nadále nedůvěřivý a nasadí na Kaminského hráčku Moniku.

Tato dívka poskytuje vítanou záminku, aby se netrpělivým divákům a divačkám umožnil pohled na Schwarzeneggerovy vzdouvající se svaly. Když totiž dvojice vypije pár lahví šampaňského, začne Monika rozpínat Kaminskému košili. Unešena a zároveň vyděšena vyrazí "Proboha!", zatímco košile se zašustěním spočine na posteli.

Mezitím policie zabavila několik miliónů z Patrovitova majetku. Běsnící mafiánský boss chce peníze stůj co stůj dostat zpátky. Kaminského plán zmocnit se dolarů z přísně střežené policejní stanice se podaří, a tak je silák s projevy díků přijat do vražednického klanu. Jenom bezvýznamný mafián Max je nadále nedůvěřivý. Jenomže netrvá moc dlouho a už je ostatním gangsterům jasné, že nový kolega není tím, za koho se vydává. i může začít velká zabijačka. Kaminski, vyzbrojen pistolí a strojní puškou, odrovnává jednoho mafiána za druhým, zatímco zvuková stopa poskytuje divákům šlágr Rolling Stones ,,I Can't Get No Satisfaction".


Fotogalerie:

The End

Závěrečná likvidace padouchů je nezbytnou součástí všech Arnoldových filmů.

Klikněte na obrázek vlevo a prohlédněte si konec filmu obrázek po obrázku.

Jak se vám líbí film Špinavá dohoda? (1... nejhorší, 10... nejlepší)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Film hodnotilo 40 čtenářů průměrnou známkou 7.2.

Redakční systém, grafika a fotogalerie jsou použity na základě licence poskytnuté www.schwarzenegger.it. Všechna práva vyhrazena.

All the editorial content and graphics on this site are reproduced by permission of www.schwarzenegger.it which reserves all rights.

Realizace © 2002-2018 Lukáš Sýkora. Všechna práva vyhrazena. Jste návštěvníkem od 1.9.2003. On-line