"Arnie" Schwarzenegger připravuje skvělé Vánoce!

Původní název: Jingle All the Way

Žánr: Komedie - Stopáž: 88 min - Rok výroby: 1996

Scénář: Randy Kornfield - Režie: Brian Levant

Osoby a obsazení:

Arnold Schwarzenegger
Sinbad
Rita Wilson
Phil Hartman
Jake Lloyd
Jeff L. Deist
Laraine Newman
Robert Conrad

Arnold Schwarzenegger (Howard Langston)

Sinbad (Myron Larabee)

Rita Wilson (Liz Langston)

Phil Hartman (Ted Maltin)

Jake Lloyd (Jamie Lengston)

Robert Conrad (Hummell)

James Belushi (Santa Claus)

E.J. De La Pena (Johnny)

Laraine Newman (první dáma)

Harvey Korman (prezident)

Justin Chapman (Billy)

Martin Mull (D. J.)


Howard Langston (Arnold Schwarzenegger) je mimořádně zaměstnaný podnikatel. Svou rodinu sice miluje, ale nějak mu na ní nezbývá čas. V předvečer Štědrého dne dokonce pro samé obchodování zmeškal karatistickou besídku svého synka Jamieho. Puzen špatným svědomím pak dal své ratolesti poněkud unáhlený slib, že osobně dohlédne na to, aby Santa Claus hodil do jejich komína figurku Turbomana, televizního a filmového hrdiny, který s pokřikem „It’s Turbo Time“ pomáhá svým soukmenovcům Supermanovi a Batmanovi v boji proti galaktickému a pozemskému zlu. Nebohý Howard se zkrátka domníval, že si před štědrovečerním obědem skočí do obchoďáku a Turbomana prostě koupí.

Podobných naivků a zoufalců štvaných špatným svědomím, se několik minut před devátou sešly u dveří do obchoďáku celé tucty. Následující sprint k příslušným regálům připomínal velmi tvrdou rozehrávku amerického fotbalu, která neskončila gólem, ale koncem velké iluze. V polici ležela místo červených Turbomanů pouze cedule s nápisem vyprodáno. V neblahé předtuše Howard otočil hlavu k druhému regálu. Vyprodáno! Vyprodáno!! VYPRODÁNO!!! Turboman došel.

Howard se ocitl v zapeklité situaci. Už několikrát nedodržel svůj slib a tentokrát jsou v sázce poslední zbytky synovy důvěry. Navíc ho prozíravá manželka pověřilo obstaráním Turbomana už před měsícem. Howard na to pochopitelně zapomněl a včera jí bezostyšně lhal v tom smyslu, že hračku už má dávno báječně zabalenou ve svém šatníku. Zkrátka, jde o všechno.

Co teď? Panebože, co budeme dělat? Ještě než Howard stačí své neštěstí probrat s podobně postiženým, ale o poznání choleričtějším pošťákem, proběhne vánočně vyzdobenou ulicí zpráva, že poslední zbytky Turbomanů jsou k dostání v nedalekém obchodě. Howard sprintuje ke svému autu a přitom netuší, že dříve, než večer rozsvítí vánoční stromeček, prožije dramata tak děsivá, že ještě v srpnu z nich bude mít noční můry...


Fotogalerie:

The End

Závěrečná likvidace padouchů je nezbytnou součástí všech Arnoldových filmů.

Klikněte na obrázek vlevo a prohlédněte si konec filmu obrázek po obrázku.

Jak se vám líbí film Rolničky, kam se podíváš? (1... nejhorší, 10... nejlepší)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Film hodnotilo 40 čtenářů průměrnou známkou 7.55.

Redakční systém, grafika a fotogalerie jsou použity na základě licence poskytnuté www.schwarzenegger.it. Všechna práva vyhrazena.

All the editorial content and graphics on this site are reproduced by permission of www.schwarzenegger.it which reserves all rights.

Realizace © 2002-2018 Lukáš Sýkora. Všechna práva vyhrazena. Jste návštěvníkem od 1.9.2003. On-line