"Dvojčata" Arnold Schwarzenegger a Danny DeVito znovu v akci.

Původní název: Junior

Žánr: Komedie - Stopáž: 109 min - Rok výroby: 1994

Scénář: Kevin Wade, Chris Conrad - Režie: Ivan Reitman

Osoby a obsazení:

Arnold Schwarzenegger
Danny DeVito
Emma Thompson
Frank Langella
Pamela Reed
James Eckhouse
Aida Turturro

Arnold Schwarzenegger (Dr. Alex Hesse)

Danny DeVito (Dr. Larry Arbogast)

Emma Thompson (Dr. Diana Reddin)

Frank Langella (Noha Banes)

Pamela Reed (Angela)

Aida Turturro (Louise)

James Eckhouse (Ned Sneller)

Merle Kennedy (Samantha)

Megan Cavanagh (Willow)

Welker White (Jenny)

Judy Collins (Naomi)

Mindy Seeger (Alice)


Evropské vědecké kapacity byly ve Spojených státech vždy žádaným artiklem - a tenhle urostlý Dr. Alex Hesse má, zdá se, stejně dokonalý mozek jako postavu. Se svým výzkumným partnerem, pragmatickým gynekologem malého vzrůstu ale velkých ambicí Dr. Larry Arbogastem, pracují v ústraní vědecké laboratoře na projektu, který může ze všech odborníků na fertilitu rázem učinit nezaměstnané. Ale univerzitní grant končí těsně před závěrečnými testy. Odborná komise (jak už to tak bývá) trpí chronickým nedostatkem fantazie i dobré vůle vrážet dál peníze do pochybného genetického experimentování, jehož dosah jí uniká - a tak se do laboratoře stěhuje nový vědecký podnájemník, Dr. Diana Reddin se svojí mobilní "drůbežárnou" zmrazených vajíček.

Ovšem lidé z výzkumu, jak se možná mylně domníváte, nejsou žádní suchaři, a když jim dojdou všechny prostředky, dokáží si odvážně vypomoci i z vlastních zdrojů. Pravda, občas svůj vědecký entuziasmus trochu přeženou nebo se do geniálního objevu vloudí chybička a pak se vyděšený Jekyll mění v Hydea, i Jeffa Goldbluma čeká bolestná mutace do podoby agresivního mušího monstra. Ve jménu vědy už bylo na filmovém plátně spácháno ledacos, ale takovou nehoráznost, jakou ke všemu odhodlaný Larry navrhuje svému serioznímu evropskému kolegovi, svět ještě neslyšel.

Však také Alex zpočátku rozhodně odmítá, ale Larry, zvyklý ze své praxe vytrvale přesvědčovat sterilní manželské páry, aby toi nevzdávaly, ho nakonec přece jen udolá. A pak už stačí jen štípnout vajíčko z "frízru" roztržité kolegyně Reddinové, implantovat ho do rozložitého těla vědeckého samuraje Dr. Hesse, který pravidelně popíjí experimentální roztok a doufá, že v zájmu lidstva se pokus podaří a v zájmu svém, že normální chlap přece nemůže jen tak otěhotnět. A to byl jeho fatální omyl, neboť předchozí svědomitá vědecká práce přinesla své ovoce. Alexovy hormony zešílely a kdesi vysoko nad jeho hlavou zakroužil nedůvěřivě zmatený čáp…


Fotogalerie:

The End

Nakonec vše dobře dopadlo a Arnold porodil svého vlastního potomka.

Klikněte na obrázek vlevo a prohlédněte si konec filmu obrázek po obrázku.

Jak se vám líbí film Junior? (1... nejhorší, 10... nejlepší)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Film hodnotilo 31 čtenářů průměrnou známkou 5.68.

Redakční systém, grafika a fotogalerie jsou použity na základě licence poskytnuté www.schwarzenegger.it. Všechna práva vyhrazena.

All the editorial content and graphics on this site are reproduced by permission of www.schwarzenegger.it which reserves all rights.

Realizace © 2002-2018 Lukáš Sýkora. Všechna práva vyhrazena. Jste návštěvníkem od 1.9.2003. On-line